Hirdetés
Markáns változás jön az időjárásunkban: csütörtöktől erős szél, záporok és zivatarok érkeznek, jelentős lehűléssel
A következő napokban markáns frontváltásra számíthatunk: csütörtöktől erős szél, záporok és zivatarok érkeznek, a front mögött pedig jelentős lehűlés áll be. Bár a napsütés sem marad el teljesen, a hőmérséklet már nem fog emelkedni a megszokott tavaszi szintre. Készüljön fel az időjárás-változásra: itt a részletes 7 napos előrejelzés!
Csütörtökön a nap folyamán fokozatosan megérkezik az érkező front, eleinte még többórás napsütéssel. Délután azonban mindenütt beborul az ég, és nyugatról kelet felé eső, zápor, délen gyakran zivatarok vonulnak át. Estére már több helyen megszűnik a csapadék, de az északias szél erős, zivatarok környezetében viharos is lehet. A legtöbb helyen 18–25 °C-ig melegszik a levegő, északkeleten már délelőtt beáll a maximum; a front mögött markánsan lehűl az idő - írta 7-napos időjárás-előrejelzésében a kiderul.hu.

Pénteken reggelre a déli megyékben a felhőzet felszakadozik. Napközben gomolyfelhők képződnek, összeállásukból elszórtan zápor alakulhat ki; késő estére ismét több helyen kisüt a nap. Az északkeleti szél élénk, a Dunántúlon helyenként erős lökéseket hoz. Hajnali 3–8 °C, délutáni 15–20 °C körüli csúcsértékek várhatók, a szélcsendes területeken gyenge fagy sem kizárt.
Hirdetés
Szombaton reggel még kevés fátyol- és gomolyfelhő lesz az égen, majd erőteljesen megnövekszik a felhőzet. A napsütés így is több órára előbújik, de elszórtan előfordulhat zápor, helyenként zivatar. Az északnyugati, északi szél többfelé erős, főleg a Dunántúlon viharos lökésekkel. Hajnali mínusz 1 és +9 °C, délutáni 14–20 °C közötti csúcsok.
Vasárnap változóan felhős időre számíthatunk, napos periódusokkal. A déli, kora délutáni órákban lehet a legtöbb felhő, és több helyen eső, zápor, néhol zivatar is kialakulhat. A nyugati, északnyugati szél megerősödik. Hajnali 1–10 °C, délutáni 15–21 °C.
Hétfőn gomolyfelhő-képződés mellett általában sok napsütés lesz, de néhol erősebben összeállhatnak a gomolyok, és záporok is előfordulhatnak. A nyugati, északnyugati szél megerősödik. Hajnali 1–10 °C, délutáni 16–22 °C.
Kedden főként közepesen és erősen felhős idő várható, szórványosan záporral. Az északnyugati szelet időnként erős lökések kísérik. Hajnali 3–11 °C, délutáni 16–22 °C.
Témák a cikkben
Kapcsolódó cikkek
Hirdetés
További híreink
Legújabb hirdetések
Hirdetés
Hirdetés
A földnek ára, a termőtalajnak értéke van
2025.06.19.A nyári aratások után talajaink víz- és tápanyagtartalmának megőrzése vagy növelése kulcsfontosságú az őszi vetések sikerességének érdekében.
Advanta Seeds × K-Adriatica: Partnerség, ami átformálhatja az európai vetőmagpiacot
2025.06.18.Az Advanta Seeds új stratégiai együttműködésre lépett a K-Adriatica-val, hogy tovább erősítse az európai termékkínálatát.
Hirdetés
Hirdessen a Magro.hu oldalon!
Válasszon prémium megjelenési megoldásaink közül!
MédiaajánlatHO napraforgó lombtrágya réz-kén-kálium-bór-cink gombaölő hatással
980 HUF
+ áfaCukorrépa C-komplex dr. Szakál Pál Győrszentiván lombtrágya
1 020 HUF
+ áfaMagro.hu Piactér
Több mint 3.500 hirdetés 212 kategóriában!
Megnézem a hirdetéseketHirdetés
Hirdetés
Hirdetés