Hirdetés
A hígtrágya miatt halt meg egy férfi Somogyban
Egy somogytarnóci sertéstelep aknájában bekövetkezett mérgezéses baleset következtében vesztette életét egy férfi. A szerda délutáni műszaki probléma során a hígtrágya-elvezető csatorna eltömődött, ezért a karbantartáshoz felnyitották az aknát. Az első leereszkedő munkás már a mélyben, a felgyülemlett, vélhetően ammóniát is tartalmazó gázok hatására rosszul lett.
Társa, egy 29 éves férfi azonnal utánaugratott, hogy segítse társát: sikerült is visszamásznia vele együtt a felszínre. Önfeláldozása azonban tragédiába fordult, mert miután kollégája biztonságba került, ő maga már nem tudott visszakapaszkodni az aknából, rosszul lett, összeesett és elveszítette az eszméletét - olvastuk Barcs város Facebook-oldalán.

A katasztrófavédelem egységei mentőkötelekkel emelték ki, a mentőhelikopter és a rohamkocsi gyors százados beavatkozása ellenére sem tudták újraéleszteni. A rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a haláleset pontos körülményeit.
Hirdetés
Témák a cikkben
Kapcsolódó cikkek
Hirdetés
További híreink
Legújabb hirdetések
Hirdetés
Hirdetés
Por helyett prémium: a Pöttinger Mergento tiszta takarmányt garantál a biotejhez
2025.07.14.Gazdariportunkban egy olyan biogazdálkodót mutatunk be, aki közel 30 éve PÖTTINGER gépeket használ - nem véletlenül. Most a Mergento szállítószalagos rendképző előnyeit mutatja be a gyakorlatban.
Cellezzünk, de mikor és hogyan?
2025.07.11.A termelői szakzsargonban sokan mondják cellezésnek a szárbontást, a jól és méltán (el)ismert BactoFil® CELL gyökér- és szármaradványbontó nyomán. Most összefoglaltuk szakmai ajánlásainkat, mikor és hogyan érdemes egy szárbontót jól használni – és mikor nem.
Hirdetés
Hirdessen a Magro.hu oldalon!
Válasszon prémium megjelenési megoldásaink közül!
MédiaajánlatERANTHIS – a legjobb hozam, még nehéz termesztési körülmények között is
Magro.hu Piactér
Több mint 3.500 hirdetés 212 kategóriában!
Megnézem a hirdetéseketHirdetés
Hirdetés
Hirdetés